Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Marrës Sony STR-DH790

Kodi i produktit:
233330
Bluetooth:
Mbështetje për 4K / UHD:
Trashësia [mm]:
297
Prodhuesi:
Sony
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, kufje, optik, port dalës për subwoofer

Si të porosisim në Gjirafa50?

589.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmirëso sistemin e argëtimit në shtëpi në një kinema të vogël me AV AV STR-DH790 7.2k AV. Me tingull rrethues ju do të ndjeheni si në kinema - dhe me mbështetje për Dolby Atmos dhe DTS: X. Plus, mundëson transmetim të sinjalit në 4K HDR. Ka ndërfaqe: portë hyrëse për audio optike (1); portë hyrëse audio koaksiale (1); hyrja analoge audio (4); dalje të subwooferit para-jashtë (2); portë daljëse për kufje (1); portë USB (vetëm energji) dhe portë dalëse për altoparlant. Mundëson lidhjen e altoparlantëve: front A, në qendër, anash, Front B (së bashku me Surround Back) dhe Bi-AMP (së bashku me Surround Back). Ka teknologjitë: Dolby® Digital, Dolby® Dual Mono, DTS: X ™, DTS-HD Master Audio ™, DTS HD me definicion të lartë, DTS®, DTS-ES (Matrix6.1 / Discrete6.1) dhe DTS 96/24.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4548736068209
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Dual Mono, DSD, DTS, DTS:X, DTS-HD Master Audio
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
STRDH790.CEL
Lansuar:
23. 3. 2018
Lartësia [mm]:
133
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
7.4
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, kufje, optik, port dalës për subwoofer
Prodhuesi:
Sony
Trashësia [mm]:
297
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Marrës Sony STR-DH790 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE