Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës AV Sony STR-DH790, i zi

Kodi i produktit:
233330
Bluetooth:
Mbështetje për 4K / UHD:
Trashësia [mm]:
297
Prodhuesi:
Sony
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, kufje, optik, port dalës për subwoofer

Si të porosisim në Gjirafa50?

505.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përmirëso sistemin e argëtimit në shtëpi në një kinema të vogël me marrësin AV STR-DH790 7.2k. Me tingull rrethues ju do të ndjeheni si në kinema - dhe me mbështetje për Dolby Atmos dhe DTS: X. Plus, mundëson transmetim të sinjalit në 4K HDR. Ka ndërfaqe: portë hyrëse optike audio (1); portë hyrëse koaksiale audio (1); hyrje analoge audio (4); para-dalje të subwooferit (2); portë dalëse për kufje (1); portë USB (vetëm energji) dhe porta dalëse për altoparlant. Mundëson lidhjen e altoparlantëve: përpara A, në qendër, anash, përpara B (së bashku me zërim rrethues prapa) dhe Bi-AMP (së bashku me zërim rrethues prapa). Ka teknologjitë: Dolby® Digital, Dolby® Dual Mono, DTS: X ™, DTS-HD Master Audio ™, DTS HD me definicion të lartë, DTS®, DTS-ES (Matrix6.1 / Discrete6.1) dhe DTS 96/24.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4548736068209
Formatet audio:
Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby Dual Mono, DSD, DTS, DTS:X, DTS-HD Master Audio
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
Kodi i prodhuesit:
STRDH790.CEL
Lansuar:
23. 3. 2018
Lartësia [mm]:
133
Marrës FM / AM:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
7,2
Pesha [kg]:
7.4
Porte hyrëse dhe dalëse:
Kaoksial, HDMI, kufje, optik, port dalës për subwoofer
Prodhuesi:
Sony
Trashësia [mm]:
297
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Marrës AV Sony STR-DH790 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE