Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio GoGEN Maxi P, rozë

Kodi i produktit:
199855
EAN:
8592417059617
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal [W]:
0,8
Fuqia RMS [W]:
1,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një radio e dizajnuar për fëmijë. Përfshin dizajn me shumë ngjyra dhe akordues FM. Për më tepër, radioja në fjalë mbështet CD-R/RW dhe USB për të luajtur muzika në MP3. Produkti përmban edhe një mikrofon për karaoke si dhe ekran LCD. Kjo radio është një shtesë e shkëlqyer për çdo dhomë të çdo fëmije. Ky produkt ofron qartësi të nivelit të lartë të butonave dhe ekran të qartë LCD për orientim të lehtë. Radioja peshon gjithsej 1.2 kg. Kjo pajisje ka ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592417059617
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal [W]:
0,8
Fuqia RMS [W]:
1,6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
GOGMAXIPREHRAVACP
Lansuar:
18 Tetor 2016
Marrës:
FM
Mbështet mediat:
CD-R/RW
Ngjyra:
Rozë
Pesha [kg]:
1,3
Portet hyrëse:
Port hyrës AUX, USB
Prodhuesi:
GoGen
Slot për bateri:
6x UM-2 (C)

Bashkangjitja Radio GoGEN Maxi P edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE