Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Radio Sony ZSRS60BT, e zezë

Kodi i produktit:
170733
Bluetooth:
Mbështetje për NFC:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Trashësia [mm]:
215
Slot për bateri:
6x LR14 (C)

Si të porosisim në Gjirafa50?

142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Radio Sony ZSRS60BT, është një pajisje që mund të përdoret si në shtëpi ashtu edhe në ambiente të jashtme. Është i thjeshtë dhe i lehtë për tu përdorur. Përmes kësaj pajisjeje ju mund të dëgjoni edhe audio file nga MP3, CD ose USB. Madhësia kompakte e bënë atë të lehtë për tu bartur me vete. Falë portit USB ju mund të dëgjoni muzikë nga pajisjet që kanë po të njëjtin lidhës. NFC One Touch ju lejon që të lidhni edhe telefonat e mençur ose ndonjë pajisje tjetër përmes Bluetooth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
4905524992472
Energji:
Bateri, me energji elektrike
Formate audio:
MP3
Fuqi për kanal [W]:
2
Fuqia RMS [W]:
4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
Kodi i prodhuesit:
ZSRS60BT.CET
Lartësia [mm]:
133
Marrës:
AM, FM
Mbështet mediat:
CD-R/RW
Mbështetje për NFC:
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për memorie:
30
Pesha [kg]:
2,3
Portet dalëse:
Port për kufje
Portet hyrëse:
USB
Prodhuesi:
Sony
Slot për bateri:
6x LR14 (C)
Trashësia [mm]:
215
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Zgjerues basi:

Bashkangjitja Radio Sony ZSRS60BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE