Radio Sencor SRD 3200 W

Kodi i produktit:
257440
EAN:
8590669265978
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRD 3200 W
Lansuar:
21. 3. 2019
Marrës:
FM

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669265978
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRD 3200 W
Lansuar:
21. 3. 2019
Marrës:
FM
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
208 x 164 x 63
Pesha [g]:
630
Prodhuesi:
Sencor
Slot për bateri:
3x C (UM2/LR14)
Teknologjia:
Port dalës për kufje

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE