Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Radio Sencor SRD 3200 W

Kodi i produktit:
257440
EAN:
8590669265978
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRD 3200 W
Lansuar:
21. 3. 2019
Marrës:
FM

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një radio të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Sencor. Ky produkt vjen me një madhësi jo shumë të madhe që mundëson një bartje të lehtë. Mund të lidhet me dëgjuese dhe po ashtu mbështet formatin MP3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669265978
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRD 3200 W
Lansuar:
21. 3. 2019
Marrës:
FM
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
208 x 164 x 63
Pesha [g]:
630
Prodhuesi:
Sencor
Slot për bateri:
3x C (UM2/LR14)
Teknologjia:
Port dalës për kufje

Bashkangjitja Radio Sencor SRD 3200 W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE