Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë satelitore Optibox parabola 80 Al Media line, e bardhë

Kodi i produktit:
102466
Diametër [cm]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA80ALML
Lansuar:
26 Janar 2012
Materiali:
Alumin

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 
Ju kurseni : 3.00   (4%)
76.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

80 Al Media line PA80ALML ështl një antenë satelitore me diametër prej 80 cm, e ndërtuar nga aksesorë tejet cilësorë për transmetim të kanaëeve digjitale. Ka frekuencë 10.75 GHz - 36.80 db për frekuencat 11.75 GHz - 37.75 db për frekuenca 12.75 GHz - 38.50 db. Ngjyra me të cilën vjen është e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [cm]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA80ALML
Lansuar:
26 Janar 2012
Materiali:
Alumin
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Telesystem

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE