Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë satelitore Optibox parabola 80 Fe Economy line, e bardhë

Kodi i produktit:
102465
Diametër [cm]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA80FE
Lansuar:
26 Janar 2012
Materiali:
Hekur

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
61.50 
Ju kurseni : 5.00   (8%)
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Steel Dish 80Fe Economy line 80 FE ka diametër prej 80 cm dhe është e ndërtuar prej aksesorëve tejet cilësor për përcjellje të kanaleve satelitore. Ka frekuencë prej 10.75 GHz - 36.80 db, për frekuenca 11.75 GHz - 37.75 db për frekuenca 12.75 GHz - 38.50 db. Ka diametër prej 32 deri në 60 mm dhe ngjyra me të cilën vjen është e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [cm]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PA80FE
Lansuar:
26 Janar 2012
Materiali:
Hekur
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
OptiBox
Ueb-i i prodhuesit:
Optibox.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE