Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë dhome Emos UVR-AV209, 47dBi, e zezë

Kodi i produktit:
222312
Amplifikues sinjali:
47dB
EAN:
8592920027639
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702023000
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena e dhomës 47 dBi është e përshtatshme për marrjen sinjaleve DVB-T, DVB-T2 radio digjitale tokësore, FM dhe DAB pa shkaktuar ndonjë ndërhyrje të panevojshme. Posedon një filtër të integruar LTE, shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara nuk do të ndërhyjë me sinjalin e operatorëve celularë. Dimensionet e antenës janë 128 x 240 x 230 mm dhe përfshijnë një mbushës të energjisë 12V / 50mA dhe një kabllo koaksiale me gjatësi 1,5 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
47dB
EAN:
8592920027639
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2702023000
Lloji i antenës:
Dhomë
Marrës për frekuenca:
DAB, FM, UHF, VHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE