Antenë e jashtme Sencor SDA-640

Kodi i produktit:
101472
EAN:
8590669106554
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669106554
Lansuar:
9 Janar 2012
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një antenë digjitale për televizor plotësisht e përshtatshme me standardet DVB-T si digjitale ashtu edhe analoge. Antena ka polarizim horizontal. Kjo antenë ka të inkuadruar amplifikatorët me kapacitet prej 16 db dhe 25 db me impedancë prej 75 Ohm. Antena ka mbulueshmëri deri në 120 km.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669106554
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669106554
Lansuar:
9 Janar 2012
Lloji i antenës:
E jashtme
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE