Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Sencor SDA-640

Kodi i produktit:
101472
EAN:
8590669106554
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669106554
Lansuar:
9 Janar 2012
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është një antenë digjitale për televizor plotësisht e përshtatshme me standardet DVB-T si digjitale ashtu edhe analoge. Antena ka polarizim horizontal. Kjo antenë ka të inkuadruar amplifikatorët me kapacitet prej 16 db dhe 25 db me impedancë prej 75 Ohm. Antena ka mbulueshmëri deri në 120 km.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669106554
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669106554
Lansuar:
9 Janar 2012
Lloji i antenës:
E jashtme
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE