Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë e jashtme Emos BEN-20 G / Z, DVB-T2 (0-100km)

Kodi i produktit:
222337
Amplifikues sinjali:
44dB
EAN:
8595025394279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704020100
Lloji i antenës:
E jashtme

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antenë logaritmike e jashtme për marrjen e sinjalit digjital DVB-T, DVB-T2 në brezin UHF. Dizajni i antenës lejon montimin vertikal apo horizontal. Direktiviteti i lartë dhe përforcuesi, që përmban filtrin LTE, siguron rezistencë të lartë të antenës kundër ndërhyrjeve nga operatorët celularë. Dimensionet kompakte të antenës prej 400 x 39 x 330 mm e paracaktojnë atë për instalim në ballkone ose në vende ku nuk mund të instalohet antenat direkte me shumë elemente. Paketa përfshinë një përshtatës energjie 5-12 V / 100 mA dhe një kabllo 10 m me bosht të përbashkët dhe aksesorë të nevojshëm për instalim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
44dB
EAN:
8595025394279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2704020100
Lloji i antenës:
E jashtme
Marrës për frekuenca:
UHF
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE