Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Antenë Emos DTV-11, 44dBi, për dhomë

Kodi i produktit:
222318
EAN:
8595025367082

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Antena për dhomë me përforcim deri në 44 dBi është e përshtatshme për marrjen e radiodifuzionit digjital DVB-T, DVB-T2 dhe DAB pa ndërhyrje të panevojshme. Falë filtrit të integruar LTE, gjatë shikimit të programeve tuaja të preferuara nuk do të iu shqetësojnë sinjalet e operatorëve celularë. Antena mund të varet në mur ose të vendoset në tavolinë. Vjen me një rregullues të energjisë 6V / 50mA. Dimensionet e produktit janë 20 × 165 × 165 mm.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8595025367082

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE