Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali për TV Strong SRT ANT 30, për ambient të brendshëm, i zi

Kodi i produktit:
214739
Amplifikues sinjali:
20dB
EAN:
8717185447392
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRTANT30
Lloji i antenës:
Dhomë

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Strong SRT është marrës sinjali që bën të mundur kualitet të jashtëzakonshëm pa antenë të jashtme të instaluar. Ofron një cilësi të mrekullueshme falë filtrit të integruar LTE (4G) për sinjal më të mirë dhe është eko-miqësore. Shumë i lehtë për t'u instaluar, thjeshtë lidheni antenën në resiver dhe menjëherë mund ta merrni sinjalin DVB-T/ T2. Ka një frekuencë prej 174-230 / 470-790 MHz (VHF / UHF), përdorë lidhës IEC (M) për t'u lidhur me marrësin. Dimensionet me stendë: 190 x 54.9 x 119.2mm, dimensionet pa stendë: 190 x 18.8 x 106. Pesha neto: 0.15kg. Produkti vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Amplifikues sinjali:
20dB
EAN:
8717185447392
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SRTANT30
Lloji i antenës:
Dhomë
Prodhuesi:
Strong

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE