Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konektor Emos, EU 3407, TV + R + SAT

Kodi i produktit:
245009
EAN:
8595025389381
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2501000400
Lansuar:
13. 9. 2018
Prodhuesi:
Emos

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ermos EU 3407 janë konektor që ju mundësojnë të lidhni TV-në tuaj me antenë satelitore. Aksesori mban 2x konektor IEC + F (mashkullor dhe femëror).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595025389381
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2501000400
Lansuar:
13. 9. 2018
Prodhuesi:
Emos

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE