Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje për antenë satelitore AQ KV312 F

Kodi i produktit:
191224
EAN:
8595122755621
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KV312
Lansuar:
18 Maj 2016
Prodhuesi:
AQ

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lidhë televizorë të shumtë në një antenë të vetme satelitore përmes një pajisje. Pajisja ka një hyrje, dy dalje dhe një konektor F (+).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595122755621
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KV312
Lansuar:
18 Maj 2016
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE