Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje për antenë televizive DVB AQ KV310

Kodi i produktit:
191222
EAN:
8595122755607
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KV310
Prodhuesi:
AQ

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bashkohen për të lidhur kabllo të shumëfishta të antenës në një pajisje. Përbëhet nga dy të brendëshme dhe një të jashtme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595122755607
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
KV310
Prodhuesi:
AQ

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE