Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo satelitore AQ KVL050

Kodi i produktit:
191299
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755348
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet e kompanisë AQ janë dizajnuar për përdorues të zakonshëm të cilët dëshirojnë të posedojnë produkte të kualitetit të lartë. Në gamën e gjerë të produkteve të ofruara, secili përdorues mund të gjejë produkte të përshtatshme për nevojat e tij. Kablloja antenë mund ta lidhë satelitin apo ndonjë pajisje tjetër që ju posedoni. Është fjala për një kabllo me mbështjellje koaksiale. Kablloja është e pajisur me lidhës të tipit F dhe gjatësia e saj është 5 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755348
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
Xkvl050
Lansuar:
17 Maj 2016
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo satelitore AQ KVL050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE