Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lidhës për antenë PremiumCord

Kodi i produktit:
189123
Dizajnuar për:
TV
EAN:
144444111441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ktkonpm
Lansuar:
14 Prill 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt është një lidhës për antenë televizive e ndërtuar nga materiale cilësore. Lidhësi është i sheshtë, dhe ka rezistencë prej 75 Om. Ky lloj lidhësi për antenë është i projektuar për objekte banesore apo shtëpi dhe nëpërmjet tij ju mund të lidhni televizorin tuaj me antenën. Veç tjerash, ky lidhës është një kombinim midis çmimit të përshtatshëm dhe cilësisë së lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
144444111441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Ktkonpm
Lansuar:
14 Prill 2016
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
KOAX (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Lidhës për antenë PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE