Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës antene në mur MON STELL SHO 1122 50 cm

Kodi i produktit:
145557
EAN:
8590669089420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669089420
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Stell

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stella SHO, i cili është i njohur për prodhimin e tij të mbajtësve për TV, projektues dhe monitor, sjell mbajtës praktik apo antenë satelitore e internetit. Pajisja STELL SHO 1122 është një mbajtës sateliti / antenë interneti, e cila është projektuar për montim në mur në një distancë prej 500 mm. Dimensionet e mbajtësit janë: 238 x 406 x 500 mm (gjerësi x lartësi x thellësi) dhe diametri i gypave është 42 mm. Kapaciteti maksimal i këtij mbajtësi është 45 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669089420
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669089420
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Stell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE