Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës Sateliti në Mur MON 20 cm

Kodi i produktit:
125369
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DR20
Lansuar:
23 Mars 2013
Prodhuesi:
OEM

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania OEM marrësit satelitor i ka përgatitur në formën e një pajisje mbajtëse praktike, e cila është projektuar për montim në mur. Galvanizimi mbron mbajtësen ndaj gërryerjes. Dimensionet e mbajtësit janë 20 x 20 cm (gjatësia x gjerësi) dhe diametri i saj është 4 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DR20
Lansuar:
23 Mars 2013
Prodhuesi:
OEM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE