Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës sateliti për direk MON 30 cm

Kodi i produktit:
125378
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DRS30
Lansuar:
23 Mars 2013
Prodhuesi:
OEM

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania OEM marrësit satelitor i ka përgatitur në formën e një pajisje mbajtëse praktike, e cila është projektuar për montim në direk. Galvanizimi mbron mbajtësen ndaj gërryerjes. Dimensionet e mbajtësit janë 30 x 20 cm (gjatësia x gjerësi) dhe diametri i saj është 4 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DRS30
Lansuar:
23 Mars 2013
Prodhuesi:
OEM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE