Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjali satelitor AB CryptoBox 750HD

Kodi i produktit:
229310
EAN:
8588005998536
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CR750HD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
86.50 
Ju kurseni : 9.00   (10%)
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CryptoBox 750HD është një marrës satelitor HD i kombinuar me një riprodhues multimedial Full HD, dhe një pasues i suksesshëm i serisë AB CryptoBox 650 të marrësve satelitorë. Ky marrës gjithashtu ju lejon të shikoni transmetime të drejtpërdrejta në pajisjet e mençura që funksionojnë me sistemin operativ iOS ose Android. Gjithçka ju duhet të bëni është të shkarkoni aplikacionin G-MScreen për të transmetuar falas drejtpërdrejt. Me këtë aplikacion, gjithashtu mund të kontrolloni ose shikoni programin tuaj elektronik dhe të regjistroni programet tuaja të preferuara. Lidhshmëria e gjerë ofrohet nga portet HDMI, SCART ose USB. Ju gjithashtu do të gjeni një slot CI të integruar për futjen e një karte dekodimi, një lexues kartash, dhe një ndërfaqe klasike LAN për ta lidhur këtë paisje me një rrjet shtëpiak që mbështet protokollin FTP. Ekziston një ekran i qartë në këtë pajisje, që ju lejon të shfaqet emri i programit drejtues dhe i cili është i pajisur me një opsion kontrolli të shkëlqimit. Programet në DVB-S dhe DVB-S2 me kodues H.265 HEVC mund të pranohen. Zemra e marrësit është një procesor 1 GHz. Pajisja ofron një sërë funksionesh dhe teknologjish për funksionim dhe përdorim të lehtë. Për shembull, këto funksione përfshijnë: Auto Fast Scan, TimeShift për regjistrim, EPG, PVR dhe IPTV. Gjithashtu ofron mbështetje për DiseqC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588005998536
Formati i kompresimit të videove:
H.265
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CR750HD
Lidhësit:
HDMI, RJ-45, RS232, S/PDIF, SCART, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me lexues UNI:
Me mundësi incizimi (PVR):
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE