Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës i sinjalit AB CryptoBox 752HD Combo

Kodi i produktit:
234664
EAN:
8588005998543
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CR752HD Combo
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AB CryptoBox sjell në treg pasardhësin e marrësit të sinjalit të njohur 652HD por me shumë përmirsime. Marrësi i sinjalit AB CryptoBox 752HD Combo është marrës i sinjalit satelitor DVB-S2 dhe DVB-T2. Kjo pajisje posedon procesorin me frekuencë 1GHz, memorie 16Mb të llojit DDR3, dhe mbështet përmbajtjet FullHD me rezolucion 1080 piksel /Android/ iOS. Pajisja posedon konektorët: 1x HDMI, 1x SCART, 1x USB 2.0, 1x LAN, 1x RS232, 1x S / PDIF dhe një slot klasik Cl për insertimin e kartelës satelitore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8588005998543
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AB CR752HD Combo
Lansuar:
12. 4. 2018
Lidhësit:
HDMI, Optike, RJ-45, RS232, SCART, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Me mundësi incizimi (PVR):
Prodhuesi:
AB CryptoBox

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE