Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Marrës sinjalesh GoSAT GS 7060 HDi

Kodi i produktit:
180087
EAN:
8595563706350
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
200
Kodi i prodhuesit:
SRGS7060

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
137.50 
Ju kurseni : 2.00   (1%)
135.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoSAT GS 7060 HDi është një marrës satelitor HD për TV digjital satelitor në DVB-S / S2 duke përfshirë MPEG-4 / H.264. Ky marrës elegant është i pajisur me dekoder Irdeto PI-sys. Kjo pajisje ju lejon të regjistroni programe në pajisjen e tyre USB nëpërmjet interface USB, kur në të njejtën kohë ju mund të shikoni një program dhe dy të tjerë nga një frekuencë. Pajisja GoSAT GS 7060 HDi mbështet transmetimin në HD 1920 x 1080p dhe ju lejon të ruani deri në 6000 vende TV dhe radio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595563706350
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
200
Kodi i prodhuesit:
SRGS7060
Lansuar:
27 Tetor 2015
Lartësia [mm]:
40
Lidhësit:
HDMI, optik, RCA, RJ-45, USB
Marrës HD (DVB-S2):
Prodhuesi:
GoSat
Trashësia [mm]:
130

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE