Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Stacion moti Technoline WS 6760

Kodi i produktit:
199776
EAN:
4029665067605
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
147

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Technoline WS 6760 është një stacion moti i pajisur me panel LCD me të cilin përveç temperaturës të brendshme, mund të matni edhe temperaturën e ambientit të jashtëm. Kjo pajisje ka një sensor të jashtëm të temperaturës dhe gjithashtu tregon kohë në formatin 12/24. Ora është e kontrolluar nga radio sinjali, në këtë mënyrë ju gjithmonë do ta dini kohëm e saktë. Përveç këtyre, ky stacion moti tregon edhe fazat e hënës si dhe kohë e lindjes dhe perëndimit të diellit. Dizajni i tij ju mundëson që ta vendosni atë në mur apo mbi ndonjë dollap.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4029665067605
Ekran me ndriçim:
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
147
Kodi i prodhuesit:
WS 6760
Lansuar:
5 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
109
Madhësia e ekranit [mm]:
124 x 79
Orë me alarm:
Orë me radio:
Pesha [g]:
242
Prodhuesi:
Technoline
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
0/+50
Shtrirja e temperaturave të jashtme [˚C]:
-20/+60
Trashësia [mm]:
45

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE