Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Matës temperature dhe shiu Netatmo, wireless sensor, i zi

Kodi i produktit:
164785
EAN:
3700730500210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NRG01-WW
Lansuar:
16 Dhjetor 2014
Prodhuesi:
Netatmo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja për matjen e nivelit të shiut, temeraturës, po ashtu edhe parashikimit te motit për ditët e ardhme Natatmo, është pajisje e cila përdoruesve të saj ua mundëson qasjen në parashikimin e motit deri në shtatë ditë të ardhme, pajisja bën matje në rreze deri 100 metra duke u varur edhe nga kushtet e vendit ku vendoset, lidhet me sistem wireless me pajisjet të cilat përkrahin sistemet operative IOS dhe Android, të cilat kanë aplikacione të veçantë që shkarkohen pa pagesë, pajisja ka sistem matje të brendshëm i cili përdorë nivelin e CO2 (dioksidit të karbonit), presionin barometrik, ndotjen akustike dhe lagështinë, me të cilat del me rezultat për parashikimin e motit për shtatë ditë nga dita e matjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700730500210
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NRG01-WW
Lansuar:
16 Dhjetor 2014
Prodhuesi:
Netatmo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE