Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse për anenometër Netatmo

Kodi i produktit:
186271
EAN:
3700730500913
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NWM01-WW
Lansuar:
1 Mars 2016
Prodhuesi:
Netatmo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi për anenometër Netatmo Rain falë sensorëve mund të matë temperaturën, thatësinë dhe cilësinë e ajrit në zonën tuaj. Vlerat e matura pastaj shfaqen drejtpërdrejt në ekranin e telefonit tuaj apo tabletit si dhe vlerat e matura mund të shfaqen edhe si gradë në kohë reale. Mbajtësi për anenometër është i krijuar nga materiali i cilësisë së lartë TPU si dhe metali. Pajisja është shumë e lehtë për tu instaluar dhe shumë e qëndrueshme. Modulet kanë shumë stabilitet falë mbajtësit kështu që matjet janë të sakta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700730500913
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NWM01-WW
Lansuar:
1 Mars 2016
Prodhuesi:
Netatmo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE