Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul i brendshëm shtesë Netatmo

Kodi i produktit:
152891
EAN:
3700730500203
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NIM01-WW
Lansuar:
14 Maj 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monduli i brendshëm Netatmo i stacionit të motit përdoret për matjen e tempereaturës së brendshme nga 0 deri në 50 ° C (me saktësi prej ± 0.3 ° C), lagështinë nga 0 deri në 100% (me saktësi prej ± 0.3%) si dhe përmbajtjen e CO2 prej 0 deri në 5000 (me saktësi prej ± 50 ppm ose ± 5%). Kjo pajisje furnizohet me energji elektrike përmes 4 baterive AAA ndërsa mund të lidhet 3 module shtesë të cilat mund të komunikojnë me stacionin bazë pa kabllo. Dimensionet e këtij moduli janë 45 x 45 x 155 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3700730500203
Energji:
Bateri
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NIM01-WW
Lansuar:
14 Maj 2014
Prodhuesi:
Netatmo
Shtrirja e temperaturave të brendshme [˚C]:
0/+50

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE