Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Termometra

Termometra

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
17.36  19.50 

Përfshirë TVSH-në

1234
Termometër i dhomës ADE WS 1707

E SHITUR

18.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Kalkulator Canon P-1DTSC, i argjendtë

E SHITUR

27.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Sensor Solight TE44S për TE44

E SHITUR

6.50 

Përfshirë TVSH-në

3
Termometër Solight TE09

E SHITUR

8.50 

Përfshirë TVSH-në

4
Termometër Technoline WS 9118

E SHITUR

31.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Termometër Solight TE44, me wireless

E SHITUR

15.50 

Përfshirë TVSH-në

2
Termometër Sencor SWS 2025, i zi

E SHITUR

16.50 

Përfshirë TVSH-në

34
Termometër Solight TE46, me wireless

E SHITUR

9.50 

Përfshirë TVSH-në

1
Sensor Xiaomi Mi për temperaturë dhe lagështi

E SHITUR

-10%
17.55  19.50 

Përfshirë TVSH-në

2
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE