Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Projektor Optoma HD31UST

Kodi i produktit:
256281
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Prodhuesi:
Optoma

Si të porosisim në Gjirafa50?

1525.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 127.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rezolucioni HD31UST Full HD 1080p ju jep pamjen perfekte me detaje të mprehta. Gjithashtu mund të përdorni projektorin për të parë filma Blu-ray dhe 3D. Me një llambë prej 3.400 lumenjsh, madje edhe dhomat e ndritshme nuk do të jenë pengesë për ju. Optoma zgjodhi teknologjinë DLP dhe varej nga modaliteti bardh e zi, duke ju lejuar të shihni tekst të freskët me kontrast të shkëlqyer. Përveç të zezës dhe të bardhës, natyrisht, do të gëzoni gjithashtu ngjyra të gjalla dhe të sakta. Teknologjia e avancuar e përpunimit të sinjalit të ngjyrave siguron performancën e ngjyrave të vërteta në jetë. Projektori i fuqishëm HD31UST i Optoma me projekte DLP ofron rezolucion Full HD në 1920 x 1080 piksele dhe 80 "deri në 100". Ju gjithashtu do të vlerësoni mbështetjen për projektimin e Plotë 3D. Burimi i dritës kujdeset për një llambë 240 W me një jetë deri në 15,000 orë në ECO + mode. Niveli i kontrastit arrin 28,000: 1 dhe ndriçimi është 3,400 lm. Projektori është i pajisur me një altoparlant 16 W. Lidhja me projektorin nëpërmjet 1 x HDMI 1.4a mbështetje 3D + MHL, 1 x mbështetje HDMI 1.4a 3D, 1 x VGA (YPbPr / RGB), 1 x video të përbërë, 1 x Audio 3.5mm dhe 2 x USB-A lexues / . Gjithashtu mund të gjesh 1 x RS232, 1 x RJ45 dhe 1 x VGA për dalje dhe kontroll në projektor. Dimensionet janë (W) 343 x (H) 383 x (H) 112 mm dhe peshë 3.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit (m):
0,56
Distanca minimale e projektimit (m):
0.45
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
343
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
15 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4000
Kodi:
E1P0A1GWE1Z1
Komandë:
Kontrast [:1]:
28 000
Lansuar:
12. 3. 2019
Lartësia [mm]:
112
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D
MHL:
Ndriçimi (ANSI lumens):
3400
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Home Cinema
Përmasat e projektimit [inç]:
100
Pesha [kg]:
3.9
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Optoma
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Teknologjia:
DLP
Trashësia [mm]:
383

Bashkangjitja Projektor Optoma HD31UST edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE