Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor EIZO EV2456-BK - LED 24"

Kodi i produktit:
208984
Altoparlantë:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,7

Si të porosisim në Gjirafa50?

541.50 
Ju kurseni : 89.00   (16%)
452.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitori profesional EIZO EV2456 me një panel IPS dhe rezolucion 1920 x 1200 piksel, është ideale për leximin e tekstit dhe të punës grafike. Monitor ofron Auto-EcoView për ndriçimin optimal, EcoView Index dhe EcoView Optimizer. Posedon port USB 3.0, altoparlantë të integruar dhe ekran IPS me kënde të gjerë shikimi.

Paneli IPS

Teknologjia IPS (In Plane Switching) ju jep ngjyra më autenike dhe lëvizje më të rrjedhshme. Ju merrni një pamje të qëndrueshme në çdo pjesë të dhomës. Ekrani IPS ofron kënde të gjera shikimi, edhe kur shikon në ekran nga kënde të ndryshme, ekrani minimizon zbehjen e ngjyrave dhe kontrasti është i paprekur.

Sorry, the description of the image is missing.

Tabela 10-bit LUT për kontroll të saktë të ngjyrave

Tabela e brendshme 10-bit LUT lejon për personalizim të gjerë në gamën e ngjyrave. Dhënia e informacionit të ngjyrave është shumë më e saktë se tabelat aktuale 8-bit LUT.

Gradimi i ngjyrave është shumë më e qëndrueshme dhe siguron opsionet individuale të vendosjes. Kontrolli i temperaturës së ngjyrave (K) lejon, për shembull, të vendosë ngjyrën e bardhë në intervalin prej 4000 deri në 10.000 K në hapa prej 500 K. Sigurisht që ju mund të përshtatni individualisht ngjyrat për komponentët individual të RGB.

Porte USB

Falë USB Hub të integruar, mund të lidhen pajisjet periferike. Për shembull, mund të lidhni maus ose një medium të jashtëm të ruajtjes në monitor. Monitori EIZO ofron dy lidhje USB. Kjo bën të mundur lidhjen e paisjeve periferike të jashtme me portet USB.

Sorry, the description of the image is missing.

Ndriçimi LED dhe kursimi i energjisë

Monitori arrin rezultate të shkëlqyera të imazhit me teknologjinë e ndriçimit LED. Teknologjia LED ofron përfitime në aspektin e parametrave të performancës më të mirë. Monitori në këtë mënyrë arrin kontrast më të lartë dinamik dhe konsum të ulët të energjisë.

Ndriçimi automatik

Ju gjithmonë do të keni shkëlqimin optimal të imazhit në monitorin tuaj në sajë të Auto-EcoView, i cili rregullon ndriçimin sipas mjedisit që rrethon. EcoView kursen energji elektrike, sytë tuaj dhe koston e energjisë.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
Frekuencë [Hz]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
531
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
EV2456-BK
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
11
Kontrast [:1]:
1 000
Lartësia [mm]:
357
Lloji i ekranit:
IPS
Ndriçimi [cd/m2]:
350
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha [kg]:
6,7
Pitch [Hz]:
0,27
Pivot:
Port hyrës DVI:
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
EIZO
Raporti i shikimit:
16:10
Rezolucioni:
1920 x 1200 (WUXGA)
Trashësia [mm]:
233
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor EIZO EV2456-BK - LED 24" edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE