Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Acer P5330W

Kodi i produktit:
262590
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
3D
Trashësia mm:
214
Teknologjia:
DLP
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)

Si të porosisim në Gjirafa50?

638.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori Acer P5330W ofron performancë mbresëlënëse vizuale. Ky model i projektorit do t'ju ofrojë një projektim të filmit me cilësi të lartë ose prezantim perfekt me një ndriçim prej 4500 lumen me një raport kontrasti prej 20000: 1. Projektori është ideuar për projektimin kinema 3D të kinemasë, thjesht lidhni 3D player Blu-ray me projektorin duke përdorur një kabllo HDMI. Lidhni telefonin tuaj, tabletin, laptopin ose pajisje të tjera në një lidhje HDMI që mbështet teknologjinë MHL dhe shfaq prezantimet tuaja në definicion të lartë të cilësisë së lartë. Duke ndryshuar cilësimin e kursimit të energjisë, mund të zgjasni jetën në mënyrën Eko ose SuperEco, kjo do t'ju lejojë të përdorni projektorin deri në 15,000 orë. Projektori vjen me USB, HDMI, 3.5mm Jack, LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Besueshmëria:
100 %
Burim ndriçimi:
Llambë
Distanca maksimale e projektimit m:
7.7
Distanca minimale e projektimit m:
1
EAN:
4713883197663
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
315
Jetëgjatësi ekonomike e llambës h:
10000
Jetëgjatësi normale e llambës h:
4000
Kodi:
MR.JPJ11.001
Komandë:
Kontrast 1:
20000
Lansuar:
11. 6. 2019
Lartësia mm:
103
Llambë:
240
Lloji i projektorit:
3D
Lokacioni:
Në tavan, në tavolinë
MHL:
Ndriçimi ANSI lumens:
4500
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë
Përmasat e projektimit inç:
300
Pesha kg:
2,73
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
Teknologjia:
DLP
Trashësia mm:
214
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE