Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor BenQ MS630ST 3D

Kodi i produktit:
172445
Altoparlantë:
Lloji i projektorit:
Për zyrë
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
Trashësia [mm]:
232,6

Si të porosisim në Gjirafa50?

633.50 
Ju kurseni : 94.00   (15%)
539.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

BenQ MS630ST është projektor i fuqishëm i cili veç tjerash iu ofron edhe projektimin e pamjeve 3D me cilësi të jashtëzakonshme. Projektori BenQ MS630ST është i pajisur me teknologji të avancuara të cilat i mundësojnë projektimin e përkryer të pamjeve me rezolucion 800 x 600 pix, kontrast të lartë me raport 13,000 : 1 si dhe ngjyra të mprehta me ndriçim prej 3,200 lm. Falë këtyre karakteristikave si dhe peshës së lehtë dhe dimensioneve shumë kompakte, ky projektor është shumë praktik për përdorim në çfarëdo ambienti që iu nevojitet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
300
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
5.5
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
1.1
EAN:
4718755058998
Ekran:
DLP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,3
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
9H.JDY77.13E
Komandë:
Kontrast [:1]:
13 000
Lartësia [mm]:
287,3
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 200
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Zyrë
Pesha [kg]:
2,6
Portet dalëse:
Audio, USB (5V), VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, composite video (RCA), S-Video, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
BenQ
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
800 x 600 (SVGA)
S-Video:
Trashësia [mm]:
232,6
Ueb-i i prodhuesit:
Benq.cz
USB:
VGA (D-SUB):

Bashkangjitja Projektor BenQ MS630ST 3D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE