Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Projektor Epson EB-535W

Kodi i produktit:
171749
Altoparlantë:
Prodhuesi:
Epson
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 400
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë, shkollë

Si të porosisim në Gjirafa50?

983.50 
Ju kurseni : 115.00   (12%)
868.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 72.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Projektori LCD është projektor me kualitet të lartë i dizajnuar për prezantime në shkollë por gjithashtu edhe për takime të vogla. Ka një dizajn mjaftë modern dhe ka teknologji të re aq të mirë sa për ta shfaqur imazhin shumë të pastër. Ju do i shijoni prezantimet shumë me këtë projektor. Imazhet shfaqen në mënyrë perfekte edhe në dritë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Burim ndriçimi:
Llambë
Diagonalja e ekranit [inç]:
116
Distanca maksimale e shfaqjes [m]:
1.22
Distanca minimale e shfaqjes [m]:
0.54
EAN:
8715946541440
Ekran:
LCD
Ekran i gjerë:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
315
HDMI:
Jetëgjatësi ekonomike e llambës [h]:
10 000
Jetëgjatësi normale e llambës [h]:
5 000
Kabllo e lëvizshme:
16 000
Kodi i prodhuesit:
V11H671040
Komandë:
Lansuar:
19 Maj 2015
Lartësia [mm]:
344
Llambë:
215
Lloji i projektorit:
Për zyrë
Ndriçimi (ANSI lumens):
3 400
Ngjyra:
Bardhë
Përdorimi:
Për zyrë, shkollë
Pesha [kg]:
3,7
Portet dalëse:
Audio, VGA (D-SUB)
Portet hyrëse:
Audio, HDMI, video composite (RCA), RJ-45, S-Video, USB-A, USB-B, VGA (D-SUB)
Prodhuesi:
Epson
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1280 x 800 (WXGA)
RJ-45:
Trashësia [mm]:
94
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com
USB:
VGA (D-SUB):
WiFi:

Bashkangjitja Projektor Epson EB-535W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE