Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE50TU7022KXXH, 50" (125cm), 4K Ultra HD, i zi

Kodi i produktit:
827242smg
Bluetooth:
Numi i porteve HDMI:
2
Teknologjia e zërimit:
Dolby Digital Plus
Teknologjia e imazheve:
High Dynamic Range 10 (HDR10), High dynamic range (HDR)
Rifreskimi i imazhit:
2000 PQI Hz

Si të porosisim në Gjirafa50?

484.50 
Ju kurseni : 89.00   (18%)
395.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një televizor SMART me diagonale prej 55 " (125 cm) dhe rezolucion 4K UHD prej 3840 x 2160 px. Indeksi i cilësisë së figurës së këtij televizori është 2000. Marrësi është i llojit DVB-T2/C. Televizori është i pajisur me 2x porte HDMI, portë USB, portë Ethernet (LAN), Wi-Fi 5, Bluetooth v4.2, hyrje RF, dalje audio digjitale (optike) dhe slot Cl. Sistemi operativ është Tizen. Klasa e energjisë është A.

Zhytuni brenda në figurë me një gamë të gjerë ngjyrash. Crystal Display siguron shprehje të optimizuar ngjyrash në mënyrë që ta shikoni më qartë.

Cilësi figure që ju lëviz, e mundësuar nga çipi i vetëm (Crystal Processor 4K) që orekestron ngjyrën, optimizon raportin e lartë të kontrastit, dhe përdor HDR.

Një dizajn modern dhe elegant që ju tërheq për të parë figurën më të pastër. Krijuar me një stil minimalist nga çdo kënd dhe pa korniza që vendos standarde të reja. Do të shikoni vetëm përvojën tonë më të bukur kinematike që keni pasur ndonjëherë.

Ambient Mode - Kur projektoni fotografitë tuaja të preferuara në ekranin e televizorit, televizori vetë gërshetohet me dekorin tuaj në mënyrë elegante. Mund të vendosni një numër të lartë fotosh në një kolazh të bukur ose vendosini ato në pamje rrëshqitëse që të mbani pamjen vizuale të freskët dhe të qartë.

Qasja në distancë - Mbaroni punën e zyrës në televizorin në shtëpi. Remote Access ju lejon të pasqyroni ekranin e kompjuterit tuaj në ekranin e televizorit përmes valëve. Madje mund të trokisni në kompjuterin e zyrës për të pasur qasje tek skedarët ose të punoni në dokumente duke përdorur Microsoft Office 365, gjithçka nga komoditeti i divanit tuaj.

High-Dynamic Range rrit nivelin e shprehjes së televizorit, në mënyrë që të mund të shikoni një spektër të pafund ngjyrash dhe detajesh vizuale, edhe në skena të errëta.

Hyni në lojë më shpejt me Game Enhancer, që optimizon ekranin tuaj në mënyrë që të keni më shumë kontroll me vonesë hyrjeje që zor vihet re. Përjetoni lojë të lehtë në formën e vet më impresive pa turbullirë dhe ngecje të lëvizjes.

Samsung UHD ofron një zgjidhje të rregullt për t'i mbajtur kabllot e televizorit të rregullta, duke i fshehur ato direkt te mbajtësja. Kjo ju ndihmon të reduktoni rrëmujën në mënyrë që të shijoni dizajnin e bukur të televizorit tuaj.

Gjithçka që ju nevojitet është një telekomandë për të zbuluar lloje të ndryshme përmbajtjeje. Nga kontrolli i dekoderit tek konzola e lojërave, aplikacionet dhe madje edhe Live TV.

Një listë e zgjedhur përmbajtjeje nga kanale transmetuese, e personalizuar për ju. Tani, është e lehtë që të merrni përmbajtjen tuaj të preferuar, pa qenë nevoja të hapni aplikacionin.

Pasqyrimi i filmave ose muzikës nga celulari i mençur në televizor është aq i thjeshtë sa një trokitje e lehtë. Kur prekni televizorin me celularin tuaj të mençur, televizori ndjen automatikisht prekjen dhe pasqyron në mënyrë automatike. Kështu që është e shpejtë dhe e thjeshtë të kalosh në televizor dhe të vazhdosh të shijosh përmbajtjen tënde të preferuar.

Samsung punon për herë të parë edhe me Apple. Me AirPlay 2 të integruar, mund të transmetoni apo të ndani përmbajtje nga pajisjet e Apple në ekranin e madh. Luani video, muzikë, fotografi dhe më shumë pa u lodhur nga iPhone, iPad dhe Mac juaj në këtë televizor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja:
50
Diagonalja cm:
125
EAN:
880609071243
Fuqia e altoparlantëve:
20W
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Konektorë:
HDMI, USB, CI +, RF, LAN, Wifi, Anynet + (HDMI-CEC), digital audio output (optical)
Kontrast:
Mega Contrast
Lloji i ekranit:
LED
Lloji i marrësit:
DVB-C, CI +, DVB-T2
Lloji i televizorit:
Smart
Modeli:
UE50TU7022KXXH
Numi i porteve HDMI:
2
Numri i porteve USB:
1
Përmasa mm:
1115.8 x 718.6 x 250.2
Pesha kg:
11.6 kg
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
4K Ultra HD (3840x2160)
Rifreskimi i imazhit:
2000 PQI Hz
Teknologjia e imazheve:
High Dynamic Range 10 (HDR10), High dynamic range (HDR)
Teknologjia e zërimit:
Dolby Digital Plus
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE