Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord, 15 cm

Kodi i produktit:
138559
Dizajnuar për:
Hard disk, pllakë amë
EAN:
8592220012809
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ditëve të sotme, disqet e jashtme me kapacitet të lartë mund të lidhen duke përdorur interface me shpejtësi të lartë. Këto disqe kanë SATA ose eSATA, të cilat kanë një xhiro prej GB / s, varësisht prej variantit të interface. Kështu, kablloja PremiumCord, është përdorur për të lidhur pajisje me interface SATA (duke përfshirë versionin III me shpejtësi të transferimit deri në 6 GB / s). Kablloja përdoret për furnizim me energji dhe transmetim të të dhënave për disk me kapacitet të lartë, me një terminal SATA 22pin male në njërën anë, dhe, lidhës SATA 22pin female në anën tjetër. Gjatësia e kabllos vazhduese është 15 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Hard disk, pllakë amë
EAN:
8592220012809
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
8592220012809
Lidhësit:
SATA 22pin
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
SATA 22pin (mashkull)
Për lidhës:
SATA 22pin (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE