Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Antenë AQ KVG002, 02 m

Kodi i produktit:
191301
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755386
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet AQ janë dizajnuar për përdorues të zakonshëm. Secili përdorues mund të gjej gjithmonë produktin më të përshtatshëm për nevojat e tij. Kanali kabllor i antenës përdoret për lidhje të kabllos përmes dritares, pa pasur nevojë të shpohet dritarja, dhe përfundon nga lidhës unazorë F 20 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755386
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
Xkvg002
Lansuar:
17 Maj 2016
Lidhësit:
KOAX
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Nga konektori:
KOAX (femër)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
KOAX (femër)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Antenë AQ KVG002 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE