Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo për zërim PremiumCord 2 m, e zezë

Kodi i produktit:
62910
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220000882
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Edhe pse kohët e fundit transferi i të dhënave po bëhet më shumë përmes wireless-it, për disa rrjete është ende më i mirë përdorimi i kabllove tradicionale analoge. PremiumCord ka një spektër të gjerë të kabllove për zgjatje ku bën pjesë edhe ky produkt. Kjo kabllo analoge për zë ka një palë konektorë 3.5 mm, njëri i tipit mashkullor e tjetri femëror. Kjo kabllo është shumë e qëndrueshme dhe ua plotëson nevojat të gjithë klientëve. Kablloja është e gjatë 2 m dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

punon perfekt faleminderit
Te njejten e kom gjet ne eBay po ktu mka ra ma lir edhe ma shpejt mka ardh
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
EAN:
8592220000882
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
3.5 mm jack
Lloji i kabllos:
Zgjatëse
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
3.5 mm jack (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo për zërim PremiumCord 2 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE