Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës Apple Thunderbolt

Kodi i produktit:
113615
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4547597800850
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD463ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e kompjuterëve MAC sjell këtë formë të shpejtë Thunderbold përmes të cilit bëhet lidhja e ekraneve, transferimi i dokumenteve dhe gjithashtu mund të përdoret si karikues. Posedon një Interface Gigabit Ethernet me një lidhës RJ-45. Vjen me një dizajn tejet modern dhe ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
4547597800850
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD463ZM/A
Lansuar:
15 Shtator 2012
Lidhësit:
RJ-45, Thunderbolt
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Thunderbolt (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i prizave:
2
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
Apple

Bashkangjitja Përshtatës Apple Thunderbolt edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE