Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës Apple Thunderbolt

Kodi i produktit:
113615
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD463ZM/A
Lansuar:
15 Shtator 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania e kompjuterëve MAC sjell këtë formë të shpejtë Thunderbold përmes të cilit bëhet lidhja e ekraneve, transferimi i dokumenteve dhe gjithashtu mund të përdoret si karikues. Posedon një Interface Gigabit Ethernet me një lidhës RJ-45. Vjen me një dizajn tejet modern dhe ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD463ZM/A
Lansuar:
15 Shtator 2012
Lidhësit:
RJ-45, Thunderbolt
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Thunderbolt (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i prizave:
2
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
Apple
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE