Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për TV Stell SHO 2021 SLIM 40-65"

Kodi i produktit:
119331
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
65
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669117093
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi STELL SHO 2021 SLIM është një tjetër pajisje për mbajtjen e monitorëve LCD dhe televizorëve, në gamën e produkteve të kompanisë Stell. Është fjala për një mbajtës që montohet në mur, ndërsa në të mund të vendosen televizorët me diagonale prej 40 deri në 65 inç. Largësia nga muri mund të jetë vetëm 2.3 cm, derisa kapaciteti ngarkues i këtij mbajtësi është deri në 40 kilogramë. Pajisja është në përputhshmëri me standardet VESA (75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 400 x 400, 600 x 200 dhe sistemi 600 x 400).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
65
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669117093
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
40
Kodi i prodhuesit:
8590669117093
Lansuar:
1 Dhjetor 2012
Largësia maksimale prej murit [cm]:
2,3
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Stell
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE