Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për TV Stell SHO 2051 SLIM 40-70"

Kodi i produktit:
119335
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669117130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi i palosshëm STELL SHO 2050 SLIM është një tjetër pajisje për vendosjen e monitorëve LCD dhe televizorëve, në gamën e produkteve të kompanisë Stell. Është fjala për një mbajtës që montohet në mur, ndërsa në të mund të vendosen televizorët me diagonale prej 40 deri në 70 inç. Largësia nga muri mund të jetë vetëm nga 4 deri në 43 cm, derisa kapaciteti ngarkues i këtij mbajtësi është deri në 40 kilogramë. Mbajtësi ka pjerrtësi deri në -12 ° dhe rrotullim deri në +/- 45 °. Pajisja është në përputhshmëri me standardet VESA (75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200 dhe sistemin 400 x 400).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
40
EAN:
8590669117130
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal [kg]:
40
Kodi i prodhuesit:
8590669117130
Lansuar:
1 Dhjetor 2012
Largësia maksimale prej murit [cm]:
43
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
TV
Për dorë:
Prodhuesi:
Stell
Rrotullimi:
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE