Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës rrotullues për TV Meliconi 469100 Rotobridge Elite M

Kodi i produktit:
205778
E rrotullueshme:
EAN:
8006023058976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti maksimal [kg]:
70

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Meliconi është prodhues italian i aksesorëve për shtëpi, telefona, tablet dhe TV. Kësaj radhe ata ju sjellin Rotobridge Elite M, i cili është një mbajtës rrotullues për TV. Përbëhet nga xhami dhe mban televizorët me peshë prej më pak se 70 kg. Mund të rrotullohet deri në 360 shkallë, duke iu mundësuar që çdo herë të shikoni TV-në nga këndi juaj i preferuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E rrotullueshme:
EAN:
8006023058976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
550
Kapaciteti maksimal [kg]:
70
Kodi i prodhuesit:
469100
Lansuar:
27 Janar 2017
Lartësia [mm]:
22
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse rrotulluese
Mbajtëse për:
TV
Prodhuesi:
Meliconi
Trashësia [mm]:
300
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE