Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video Card Razer Ripsaw HD Game Capture

Kodi i produktit:
259734
Dizajnuar për:
Konzolë e lojërave, kompjuter, laptop
EAN:
8886419377764
Funksione:
Transmetime direkte, incizime Full HD/60Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RZ20-02850100-R3M1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
148.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartelë video streaming. Ajo ofron regjistrimin e cilësisë deri në 1080p @ 60 fps (pa kompresim). Kartela ka dy lidhje HDMI (hyrje dhe dalje) që mbështetin deri në 4K cilësi video (2160p60), përdor një ndërfaqe USB 3.0 për t'u lidhur me një kompjuter dhe ka një 3.5mm jack për mikrofon ose aux in. Ajo është e pajtueshme me kompjuterë dhe konzola (PS4, Xbox One, Nintendo Switch). Falë plug dhe play nuk kërkon instalim manual të driverëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Konzolë e lojërave, kompjuter, laptop
EAN:
8886419377764
Funksione:
Transmetime direkte, incizime Full HD/60Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RZ20-02850100-R3M1
Komandë:
Lansuar:
18. 4. 2019
Lidhësit:
2x 3.5mm jack, HDMI 2.0 (in/out)
Lloji:
E jashtme, pasjisje për incizim të lojërave
Prodhuesi:
Razer
Teknologjia:
USB-C 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE