Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Player Panasonic S700, i zi

Kodi i produktit:
163269
EAN:
5025232743933
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DVD-S700EP-K

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DVD Playeri Panasonic DVD-S700 është një media player kompakt i desktopit që mundëson luajtjen/lëshimin e DVD dhe CD me mbështetje për video, foto dhe muzikë të formateve të ndryshme siç janë: Xvid, MP3 ose JPEG. Përveç mundësisë për lëshimin e mediave optikë, ju poashtu mund të përdorni portin e USB për të parë foto, filma dhe muzikë të ruajtur në USB. Kualiteti i videove në këtë DVD Player shkon deri në kualitet HD ndërsa kualiteti i zërit prodhohet nga kompania Dolby Digital.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232743933
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DVD-S700EP-K
Kompresimi i videove:
Xvid
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
310 x 39 x 204
Prodhuesi:
Panasonic
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE