Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

DVD player Sencor SDV 1204H

Kodi i produktit:
240853
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SDV 1204H është DVD player elegant që mbështet CD-R, DVD-R dhe CD-RW. Poashtu mund të përdorni USB dhe hard disqe të jashtme falë portës USB. Gama e formateve të mbështetura është aq e gjerë sa që ju mund shijoni filma, muzikë dhe fotografi pa limit. Poashtu mbështet titrat të jashtme, ka menytë OSD të shumëgjuhësh dhe zërim perfekt me Dolby Digital 2.0. Posedon porte HDMI, SCART, AV Out dhe USB si dhe ka përmasat: 225 x 40 x 200 mm dhe peshon 850 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE