Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Player Sencor SPV 2722

Kodi i produktit:
207465
Altoparlantë:
EAN:
8590669192151
Formate:
AC3, JPEG, MP3, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një DVD player të bartshme dhe shumë praktike. Produkti është i pajisur me një ekran të rrotullueshëm të madhësisë 7”. Përfshin ekran LCD me dritë të pasme LED dhe rezolucion të shkëlqyer prej 800 x 480pix. Për më shumë, pajisja në fjalë ofron tingull fantastik përmes altoparlantëve stereo. Përmban input UBS me kapacitet deri në 32GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
EAN:
8590669192151
Formate:
AC3, JPEG, MP3, MPEG1, MPEG2, MPEG4, XviD
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jetëgjatësia e baterisë [h]:
2
Kodi i prodhuesit:
8590669192151
Kompresimi i videove:
DivX, MPEG4, Xvid
Lansuar:
15 Shkurt 2017
Lloji i playerit:
Portativ
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
3.5 mm, port dalës AV
Prodhuesi:
Sencor
USB:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE