DVD Player Sencor SPV 2920, i zi

Kodi i produktit:
209227
Altoparlantë:
EAN:
8590669205493
Formate:
AC3, JPEG
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

"Sencor SPV" është DVD Player elegant, i hollë, praktikë dhe me ekran rrotullues, i cili shërben për raste kur udhëton në rrugë të gjata, pritje të gjata bile edhe në ditë me shi - mundësitë ku mund të aplikohet kjo pajisje janë të larmishme. Player-i vjen me një ekran rrotullues TFT LCD 9" me një dritë LED dhe rezolucion 800 x 480 piksel. Për të komplementuar vizualitetin superior, player-i vjen me stereo për zë maksimalisht të pastër. Ai vjen me rezistencë ndaj dëmeve dhe ka një bateri Li-ion 1000 mAh me kohëzgjatje deri në 2 orë. Sigurisht që ky player lexon shumicën e DVD-R / RW dhe CD-ve muzikore, CD-R dhe CD-RW. Dimensionet e këtij DVD Player janë 216 x 40 x 170 mm dhe peshon 762 kg. Specifikat teknike: Port hyrës për USB, slot për kartë SD me memorie maksimale deri në 32 GB, port për kufje, port HDMI, stereo të integruara Dobly Digital, meny me disa gjuhë të ndryshme, dhe funksion për kontroll prindëror.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
EAN:
8590669205493
Formate:
AC3, JPEG
Formate audio:
MP3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669205493
Kompresimi i videove:
MPEG, MPEG2, MPEG4, Xvid
Lansuar:
10 Mars 2017
Lloji i playerit:
Portativ
Mbështet mediat:
CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
216 x 40 x 170
Pesha [kg]:
762
Prodhuesi:
Sencor
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE