UPS Fortron FSP 350-51AAC, 350 W, 86 x 150 x 140 mm, i hirtë
Vlerëso
Origjina e brendit: Taiwan Kodi:
Teb Bank Teb Bank
Vetëm edhe 8
Koha e arritjes së produktit Prishtinë
20 maj 2026 - 21 maj 2026
Kosovë, të tjera
21 maj 2026 - 22 maj 2026
Paguaj me transfer bankar
Fortron FSP 350-51AAC me fuqi 350 W dhe efikasitet deri në 85%. 350-51AAC është projektuar duke pasur parasysh sistemet moderne dhe ofron katër lidhëse për pajisjet SATA. 350-51AAC përfshin gjithashtu mbrojtje të plotë kompjuterike (OCP, OVP dhe SCP). Ai gjithashtu plotëson kërkesat e Energy Star 5.0 për menaxhimin e fuqisë dhe energjisë për kompjuterët që hyjnë në fuqi më 1 korrik 2009. Diametri i ventilatorit: 120 mm. Konektorët : 1 x ATX 24-pin (20 + 4), 1 x CPU 4 + 4 (8) pin, 2 x PCI-E 6-pin, 4 x SATA, 1 x Molex. Përmasat: 86 x 150 x 140 mm.
ATX 24-pin [20+4]:
1
Molex:
1
CPU 4+4 [8] pin:
SATA:
4
Kabllo modulare:
Jo
Thellësia [mm]:
140
PCI-E 6-pin:
2
Gjerësia [mm]:
150
Fuqia [W]:
350
Lartësia [mm]:
86
Çertifikim i efikasitetit:
80 PLUS
PCI-E 8-gjilpërësh [6 + 2]:
Jo
CPU 8-pin:
CPU 4-pin:
Ndriçim i pasëm:
Nuk ka ndriçim
Diametri i ventilatorit [mm]:
120 mm
Standard:
Të ndryshme
Lloji i ftohjes :
Aktywne - wentylator
Efikasiteti:
85%
Siguria:
OCP
Sistemi PFC:
Aktiv
Brendi:
FSP/Fortron